Bismarck kdysi řekl, že vývoj rodiny je vždy stejný: první generace jsou zakladatelé podniku, druhá generace podnik rozvíjí, třetí generace studuje dějiny umění a čtvrtá generace intelektuálně zdegeneruje a všechno prohejří.

Svoboda je to nejcennější, co člověk může mít. Proto zcela zastávám slova, která Voltaire nikdy neřekl, ale jsou zcela pravdivá: "Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit Vaše právo to říkat."

Přátelé se mě ptají proč kandiduji a nepřátelé mě napadají, že kandiduji. Odpovím jim myšlenkou Platóna, starou 2000 let: „Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“

Celý svůj život se zabývám ekonomií, působím také jako soudní znalec v oboru ekonomiky (oceňování podniků). Působil jsem ve  státním i komerčním podnikatelském sektoru. 

Narodil jsem se v Brně. Jsem podruhé ženatý a mám 3 děti, žiji ve Velkých Němčicích. Kromě své rodiny se ve volném čase věnuji přírodě a sportu, taktéž i společenskému dění. 

Odmítám se stydět za to, že jsem bílý heterosexuální muž, podporuji tradiční rodinu, kterou podle mne tvoří maminka, tatínek a dáli bůh i poklad nejcennější, děti.

Otec, dědeček, podnikatel a dlouholetý politický aktivista. Téměř 10 let jsem byl členem Svobodných, ze kterých jsem v lednu 2019 kvůli nesouhlasu se současným směřováním strany odešel a inicioval vznik politické strany Liga svobody.

Jsem ženatý, mám dvě děti a bydlím v Praze. Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany, avšak nynější stav věcí veřejných mě přinutil se do nich aktivně zapojit nejen na odborné a společenské bázi, jak jsem až dosud činil, ale i přímo v politice…

Jsem předsedou politického hnutí Slušní lidé, žiji v Brně. Moje moto je: Být fit a slušně žít.

Jsem rodačka ze Sokolova.  Žila a pracovala jsem pět let v Německu a dnes pracuji z Prahy pro německou personální agenturu jako personální specialista - vyhledávám v celé Evropě schopné manažery v oboru IT.

Mnozí mě znají především jako aktivního sportovce. Sport mě provází celý život, od dvanácti let jsem aktivně provozoval silniční cyklistiku (závodil jsem za TJ Favorit Brno).

Většinu svého profesního života jsem pracoval jako báňský záchranář, tudíž vždy pospíchal tam, odkud jiní utíkali. Na své spolupracovníky jsem se mohl vždy spolehnout, v politice to až tak neplatí. 

Žiji ve východočeských Jeníkovicích, pracuji jako zaměstnanec telekomunikační společnosti. Mám dospělého syna, baví mne divadlo, tanec a cestování.

Jsem pedagogem, hudebníkem, mnozí mě znají i jako spisovatele, scenáristu a režiséra.

Je mi 70 let. Celý svůj produktivní život pracuji jako psycholog, stále ve Vojenské nemocnici Brno, nyní jako primář psychologického oddělení.

Jsem koordinátorkou a konzultantkou domácího vzdělávání. Mimo to příležitostně pracuji jako psycholožka v hospicu. V mládí jsem vystudovala stavební fakultu ČVUT, obor pozemní stavby, ve středním věku psychologii na Filozofické fakultě UP v Olomouci.

Jsem obyčejný kluk z Moravy a jsem jeden z vás. Narodil jsem se na první jarní den roku 1974 v obci Přílepy u Kroměříže. V době dospívání na mě měl největší vliv můj dědeček. Naučil mě všemu (a ještě mnohem více), co by měl každý správný muž umět - postarat se o rodinu, dům a zahradu, vše opravit, přijít věcem na kloub, používat selský rozum, lásce k přírodě a ke zvířatům atd.

Rodiče a život mne naučil býti takovým, jakým jsem… Pavel Havlíček *1962 je bílý, heterosexuální a nedosti na tom, také muž. Žena je pro něj křehká bytost, nositelka života hodna úcty, péče a ochrany nás mužů.

Mojí profesí jsou čísla – zabývám se kompletním účetnictvím, personalistikou, daněmi, veškerou ekonomickou agendou. Své služby nabízím firmám i jednotlivcům.  Základem mého pohledu na svět kolem sebe je tedy logika, propojování všech informací a neustálé hledání vzájemných souvislostí veškerého dění.

Jsem majitelkou a provozovatelkou kozí farmy – chováme 30 koz, z jejich mléka vyrábíme kozí a také kravské sýry. Naši farmu najdete v Drysicích.

Vystudoval jsem Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT. Pracuji ve strojírenské firmě. Jsem ženatý a mám dvě děti. Bydlím v Liberci.

Dlouhodobě se aktivně zajímám o veřejné dění ve svém městě, ve své zemi i v nejbližším zahraničí. Se stávajícím způsobem správy státu nesouhlasím. Nynější politici se totálně odcizili občanům a prosazují své úzké, často ideologicky podmíněné zájmy, které však jsou ke škodě většiny obyvatel.