Jitka Tatíčková - Brkám, brkáš, brkáme

středa, 22 květen 2019 17:20

No tak sláva! Hurá! Výborný nápad od té Evropské unie. Volají někteří rádoby ekologicky smýšlející občané na nové nařízení, které nám zakazuje používání jednorázového plastového nádobí, brček a uchošťourů. Rozumnému člověku nad tím zůstává rozum stát. Tohle že řeší EU?

Klára Samková na Českém rozhlase

středa, 15 květen 2019 21:54

Tomáš Houška - EU a náš stát

pondělí, 06 květen 2019 12:12

V lednu 1990 jsem měl obrovskou radost, že naše země udělala naprosto zásadní krok – zbavila se totality a já si představoval krásnou budoucnost, kterou si tu můžeme vytvořit. Zahodil jsem plány na možnou emigraci a šel si vyřídit živnostenský list. Snažím se být soběstačný, stát si za tím, co dělám a dlouhou dobu jsem si myslel, že moje pocity sdílí i většina ostatních lidí. Ale vývoj EU mě rychle přesvědčil, že to tak není.

František Petrík - Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker odhalil sochu Marxe věnovanou z Číny

středa, 01 květen 2019 17:28

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker odhalil sochu Marxe věnovanou z Číny. Může mít ještě někdo pochybnosti o myšlenkovém zázemí vedoucích představitelů EU?

František Petrík - Unijní dotace nejsou žádné dobro

středa, 01 květen 2019 17:18

Mluví se o tom, jestli jsou dotace z Unie dobro nebo zlo. Samozřejmě, nenapíšu nic nového, ale opakování je matka moudrosti. Zde jsou některá negativa dotací přicházejících z Unie do ČR.

Hynek Charous - Omezme rychlost euronesmyslům – ne autům občanů EU!

čtvrtek, 02 květen 2019 17:13

Poslední dobou mám pocit, že žijeme v dobách nejagresivnější formy inkvizice, navíc mentálně retardované. Hysterie kolem „MeToo“ , kdy agresivní feministky velí k útoku proti všemu, co by byť jen vzdáleně mohlo připomínat přirozenou vzájemnou přitažlivost mezi mužem a ženou. Potlačování zdravého rozumu v záležitostech týkajících se podpory klasického konceptu rodiny a institutu manželství pouze mezi mužem a ženou.

Miroslav Červenka - O svobodě

středa, 01 květen 2019 17:10

Tyto řádky píši proto, že bych rád upozornil na skutečnost, že hájení svobody a demokracie vůbec není zbytečné a že ona míra, jíž si vážím, není automaticky jistá do budoucna. Svět, v němž my, pro které je svoboda a s ní těsně související demokracie nejdůležitější hodnotou, je totiž prakticky neustále ohrožován různorodými transparentními i netransparentními tlaky našemu nahlížení/způsobu života nepřátelskými.

František Petrík - Skokově porostou ceny energií

úterý, 30 duben 2019 16:52

Skokově porostou ceny energií. Děkujme EU a vládě ČSSD, která toto zvýšení podpořila! Ceny elektřiny a plynu v roce 2019 letí vzhůru. Podle médií je to snad nějaký přírodní úkaz. Něco, co přichází bez vlivu lidí a může za to fuj kapitalismus a volná ruku trhu. Ve skutečnosti je to důsledkem začátku fungování Market Stability Reserve – MSR od 1. 1. 2019. Jednoduše řečeno, ceny rostou díky EU a díky schválení vládou Sobotky a Babiše.

Jitka Tatíčková - Hřejeme si hada na prsou

pondělí, 29 duben 2019 09:42

HŘEJEME SI HADA NA PRSOU ANEB KDYŽ SE Z NESTÁTNÍ NEZISKOVÉ ORGANIZACE STANE MOCNÉ IMPÉRIUM

Máte děti, které jsou součástí českého vzdělávací systému ve všech jeho stupních? Pokud ano, jste si jisti, že se ve škole učí pouze matematiku, jazyky, dějiny, zeměpis a odborné předměty, které je připravují na budoucí povolání? Myslíte si, že škola vychovává děti k lásce k vlasti, k hrdosti na vlastní národ, kulturu, historii, a to všechno s pokorou k těm, kteří kdy v minulosti byli za pravdu stíháni a mnohdy za ní položili život?

Pokyny k volbám

pátek, 12 duben 2019 20:01

Evropské volby 2019 v České republice

V Česku budeme volit 21 nových europoslanců. Přečtěte si následující důležité informace.

Strana 1 z 4